lv ru en
Par kompāniju

SIA „Komforts M” dibināts 2006. gadā un veiksmīgi darbojas mēbeļu ražošanas sfērā. Mēs projektējam un ražojam dažāda stila mēbeles pēc individuāla pasūtījuma, gan klasiskā, gan mūsdienīgā stilā. Mēs piedāvājam Jums pilnu ražošanas pakalpojumu komplektu (telpu mērīšana, projektēšana, mēbeļu izgatavošana, piegāde un uzstādīšana). Lai mēbeles Jums patiktu gan vizuāli, gan funkcionāli, mēs pieejam katram pasūtījumam individuāli, uzklausot Jūsu vēlmes. Mēbeļu izgatavošanai izmantojam dažādus materiālus - laminātu, finieri, MDF, nažfinieri, masīvkoku, stikls, metāls u.c.

Kā jau zināms katram cilvēkam ir savs stils un gaume. Izgatavojot mēbeles pēc individuāla pasūtījuma ir liela priekšrocība, jo tās ir izgatavotas konkrēti Jūsu telpai, racionāli izmantojot katru centimetru, un tās ir pielāgotas Jūsu individualitātei, izgatavotas jums vēlamā krāsā un izskatā, padarot telpu mājīgāku.

Komforts mājās ir nepieciešams, lai varētu labi atpūsties brīvajā laikā, ko pavadām mājās. Tāpēc SIA „Komforts M” palīdzēs Jums izprojektēt un izgatavos kvalitatīvas mēbeles, kas atbildīs visām Jūsu prasībām un būs piemērotas Jūsu interjeram.

Garantijas

Pasūtot mēbeles, tiek noformēts „Mēbeļu izgatavošanas un piegādes“ līgums, kas vienlaicīgi ir arī šo preču garantijas apliecinājums. Garantijas laiks ir 2 gadi no dienas, kad mēbeles nodotas lietošanā pasūtītājam. Garantija darbojas, ja ir ievēroti visi lietošanas noteikumi. Šajā laikā garantijas apkalpošana ir bezmaksas. Garantijas noteikumi darbojas uzrādot pirkuma apliecinošu dokumentu.

Kā pasūtīt

  • Pirmais solis piezvanīt mums pa kontakttālruni un uzaicināt mājās dizaineri, lai viņš izmērītu telpas un apspriestu ar Jums vēlamās mēbeles.
  • Pēc mērīšanas tiek zīmēta skice un jūsu uzdevums ir piedalīties materiālu un furnitūras izvēlē. Ja pašiem ir grūti izlemt mūsu dizainers ieteiks Jums kādus krāsu toņus un furnitūru izvēlēties konkrētām mēbelēm.
  • Kad viss nomērīts, izvēlēti nepieciešamie materiāli, krāsu toņi, saskaņota skice, tad var aprēķināt cenu.  Jāņem vērā, ka tikai pēc detalizēta projekta izstrādāšanas var noteikt objektīvas pasūtījuma izmaksas, jo izmantotie materiāli un furnitūra var ievērojami ietekmēt kopējo summu. Ja gadījumā cena ir augstāka nekā Jūs varat atļauties, cenu var koriģēt mainot materiālu, furnitūras izvēli, kā arī izmainot mēbeles dizainu.
  • Visi materiāli ir izvēlēti, skice saskaņota, cena apmierina, var noformēt pasūtījumu. Noslēdzam līgumu par mēbeļu izgatavošanu un Jūs veicat priekšapmaksu 50% apmērā no pasūtījuma vērtības. Galīgā apmaksa par piegādātajām mēbelēm tiek veikta pēc tā, kad mēbeles ir piegādātas uz līgumā norādīto adresi un ir samontētas, ja nepieciešams arī uzstādītas. Pasūtījuma izpildes laiks līdz 4 nedēļām.